• Yenilendi
Karbür freze kesicisi 2 Adet 8mm Shank T-yuvası Anahtar Deliği freze kesicisi ağaç işleme aleti T-şekilli Parça Planya freze kesicisi Katı Ahşap MDF Kontrplak
zoom_in

Karbür freze kesicisi 2 Adet 8mm Shank T-yuvası Anahtar Deliği freze kesicisi ağaç işleme aleti T-şekilli Parça

₺ 79.65

Malların miktarı
check Stokta

Yüksek eğilme direnci ve aşınma direnci ile, yüksek sertlik, yüksek hızlı kesme uygulamaları için özel olarak kullanılır. - Masif ahşap, yonga levha, MDF, kontrplak vb.Için uygundur. - Minimum parlatma ile çok güzel ve temiz bir kesim oluşturun. -Uzun t-yuvalarını kesmek ve asılı amaçlar için anahtar deliği yuvaları yapmak için kullanılabilir. - Taşınabilir ve masaüstü yönlendiriciler için tasarlanmıştır ve elektrikli matkaplar ve kuleler için kullanılamaz.Freze kesici, yan frezeleme, uç frezeleme, son işlem vb.Için uygundur.Karbon çeliği, yumuşak alaşımlı çelik, kalıp çeliği, takım çeliği, dökme demir, titanyum, alüminyum vb.Için uygundur.- Masif ahşap, yonga levha, MDF, kontrplak vb.Için uygundur.- Minimum parlatma ile çok güzel ve temiz bir kesim oluşturun.-Uzun t-yuvalarını kesmek ve asılı amaçlar için anahtar deliği yuvaları yapmak için kullanılabilir.- Taşınabilir ve masaüstü yönlendiriciler için tasarlanmıştır ve elektrikli matkaplar ve kuleler için kullanılamaz.şartname : Malzeme : Carbide Shank çapı : 8mm Head uzunluğu : yaklaşık 3/8"(9.52 mm) ve 12"(12.7 mm) Paket İçeriği : 2 x yönlendirici bitnotlar : 1. Manuel ölçüm, izin lütfen 1 ~ 3mm hata, teşekkür ederim.2. Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Stilin resimle aynı olduğunu garanti ediyoruz.

Malzeme:
Karbür
Sap çapı:
8mm
Kafa Uzunluğu:
yaklaşık 3/8 (9.52 mm) ve 12(12.7 mm)
Paket içeriği:
2 x yönlendirici bit :
Notlar:
1. Manuel ölçüm, izin lütfen 1 ~ 3mm hata, teşekkür ederim. :
2. Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir. Stilin resimle aynı olduğunu garanti ediyoruz. :

Alıcılar da..