• Yenilendi
Bisiklet Rafı Askısı, Geniş Uygulama Çok Yönlü Kanca ve Halka Sabitleme Kayışları Kravat Sırt Çantaları için Kanca ve Halka ile Esnek Sökülebilir Bisiklet Rafı için Kayaklar (Sarı)
zoom_in

Bisiklet Rafı Askısı, Geniş Uygulama Çok Yönlü Kanca ve Halka Sabitleme Kayışları Kravat Sırt Çantaları için Kanca

₺ 250.50

Malların miktarı
check Stokta

【GENİŞ UYGULAMA】 Bisiklet rafı için kullanılmasının yanı sıra, rafların, sırt çantalarının, kayakların, yoga paspaslarının ve güç kablolarının düzenlenmesi için de kullanılabilir. 【KANCA VE HALKA】Kanca ve halka tasarımını benimser, bu bisiklet emniyet kayışları ihtiyaçlarınıza göre yeniden kullanılabilir, dayanıklı ve ayarlanabilir. 【NAYLON MALZEME】 Naylon malzemeden yapılmış, bisiklet kayışları esnek ve çekme ve sürüklemeye karşı dayanıklıdır, ağır işler için uygundur. 【ESNEK】Sökülebilir özelliği ile bisiklet pompası kayışı kullanımı için çok esnek olabilir, bir şey almanız gerektiğinde kırmanız gerekir. 【FİNE QUALİTY】Parts yapıştırıcılar kullanmak yerine birlikte dikilir, ayrıca dayanıklı güçlü kavrama kancası ve halka malzemesinden yapılmıştır.Özellik : 1. Kanca ve Halka : Kanca ve halka tasarımını benimser, bu bisiklet emniyet kayışları ihtiyaçlarınıza göre yeniden kullanılabilir, dayanıklı ve ayarlanabilir.2. Esnek : Sökülebilir özelliği sayesinde, bisiklet pompası kayışı kullanımı için çok esnek olabilir, bir şey almanız gerektiğinde kırmanız gerekir.3. Geniş Uygulama : Bisiklet rafı için kullanılmasının yanı sıra, rafların, sırt çantalarının, kayakların, yoga paspaslarının ve güç kablolarının düzenlenmesi için de kullanılabilir.4. Naylon Malzeme : Naylon malzemeden yapılmış, bisiklet kayışları esnek ve çekme ve sürüklemeye karşı dayanıklıdır, ağır işler için uygundur.5. Kaliteli : Parçalar yapıştırıcılar kullanmak yerine birbirine dikilir, ayrıca dayanıklı güçlü kavrama kancası ve halka malzemesinden yapılmıştır.Şartname : Öğe Türü : Bisiklet Raf askımalzeme : naylonürün Boyutu : Yaklaşık.18x1. 6 cm / 7.1x0.6 inç Ağırlık : Yaklaşık.7g / 0.2 ozuygulama : Paketleme, Sabitleme, Düzenleme içinpaket Listesi : 5 x kayışnot : 1. Izin lütfen 1-3 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Öğe Türü:
Bisiklet Raf Askıları
Malzeme:
Naylon
Ürün Boyutu:
Yaklaşık.18x1. 6 cm/7. 1x0. 6in
Ağırlık:
Approx.7g/0.2oz
Uygulama:
donatılacak için, Tamir, Düzenleme
Paket Listesi:
5 x Kayışlar :
1. Izin lütfen 1-3 cm hata nedeniyle manuel ölçüm. Anlayışınız için teşekkürler. :
2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir. Lütfen gerçek olanı standart olarak alın. :

Alıcılar da..