• Yenilendi
Hava Temizleyici, Büyük Oda için Gerçek Hepa 13, CADR 450 m3 / saat, UV-C ışıklı Hava Temizleyici, 3 Hız, 3 Zamanlayıcı, Filtre Hatırlatıcısını Değiştir, %99,97 Toz, Alerjen, Polen, Evcil Hayvan, Saç, Duman (siyah)
zoom_in

Hava Temizleyici, Büyük Oda için Gerçek Hepa 13, CADR 450 m3 / saat, UV-C ışıklı Hava Temizleyici, 3 Hız, 3 Zamanlayıcı,

₺ 269.97

Malların miktarı
check Stokta

【Built-UV Light】 : UV-C teknolojisi fotoliz havadaki bakteri ve virüsler, ikincil ayrıştırmak Formaldehit, Benzen, vb.% 98.3'e varan etkinlikle hava kirliliğini hafifletir. 3. Aşama Filtrasyon kuşkusuz gelişmiş Resmini : Ön filtre ve Aktif Karbon filtre, evcil hayvan tüyü, ev koku; Gerçek HEPA filtre kirletici 0.3 mikron %99,97 ortadan kaldırır ve daha büyük, polen ve toz akarları gibi, ve 2.5 PM filtreleri hava kirliliği (filtre 6-8 ay sürer) büyük toz parçacıkları kaldırmak. 【En Sessiz Hava Temizleyici】 : Uyku modu 24db'dir, fısıltıdan daha sessizdir ve tüm gösterge ışıklarını kapatır; 3 fan hızı (Düşük, Med, Yüksek) ve isteğe bağlı bir UV-C ışığı ile birlikte gelir. 【Yüksek Performans】 : CADR Anma 450+ CFM. (AHAM standardı); Bir saatte 270 metrekareye kadar, 30 dakikada 140 metrekareye kadar bir odayı temizler, bir saatte 4 kez havayı arındırır, 430 ft2/ 45m2'ye kadar orta ve büyük odalar için idealdir. 【En Samimi Tasarım】 : 2, 4, 8 saatlik aralıklarla otomatik kapanma ayarlayabilirsiniz; Filtre elemanı değiştirme ışığının bir hatırlatıcısı vardır; Daha güvenli kullanım için ETL tarafından listelenen hava temizleyici, kapattığınızda tercihinizi hatırlar, daha rahat ve daha insancıllaştırılmış tasarım.

Alıcılar da..