• Yenilendi
XLBH Fiber Optik Aksesuarları 5 adet/torba 3DB SC APC Kadın Erkek 3dB Fiber Optik Zayıflatıcı 3db SC APC Kadın Erkek Fiber Optik Zayıflatıcı Bağlayıcı
zoom_in

XLBH Fiber Optik Aksesuarları 5 adet/torba 3DB SC APC Kadın Erkek 3dB Fiber Optik Zayıflatıcı 3db SC APC Kadın

₺ 213.30

Malların miktarı
check Stokta

Yüksek güç 1 W sürekli çalışma 1000 saatten fazla test edilmiştir.Hassas zayıflama.Geri dönüş kaybı UPC > 50 d B APC > > 60 d B.Hem 1310 hem de 1550 nm'de çalışmak için düşük dalgalanmalı geniş bant tasarımı.SC, FC ve LC tipleri için zayıflama aralığı 1 d B artışlarla 1 ila 13 d B, 15 d B ve 20 db'dir. Erkek 3d B fiber optik Zayıflatıcı SC APC kadın erkek Fiber Optik Zayıflatıcı Ürün Attributes SC/APC 3d B için 5 ADET/çanta SC APC kadın 1 Fiber Optik Zayıflatıcı Sabit-30 DB mevcut İyi kalite En İyi Fiyat Hızlı teslimat SC/APC Fiber Optik Zayıflatıcı Sabit 3d B Özellikler : Yüksek güç 1 W sürekli çalışma SC, 1 d B artışlarla FC ve LC tip 1 için 13 d B için iki 1310 ve 1550 nm Zayıflama mesafeden işlem için 1000 hours Precise attenuation Return kaybı UPC >50 d B APC >60 d B Düşük ripple geniş bant tasarımı üzerinde test edilmiş, Optik alıcı koruması için Fiber optik systems CATV ve telekomünikasyon systems Receiver doldurma Optik güç dengeleme cihazı Parametre tablo için dinamik menzil 15 d B ve 20 d B Uygulama : Açiklama Birim Koşulu Değerleri 1d B d B Kaybı d B PC ≥50 d B APC ≥60 Zayıflama Doğruluk Dönüş-10d B

Alıcılar da..