• Yenilendi
Akıllı Tuvalet Bide-Uzatılmış Tek Parça Akıllı Tuvalet Akıllı Bide Klozet Önceden Bide Ve Yumuşak Kapanış Koltuk(Beyaz,26.8x15. 75x22 inç)
zoom_in

Akıllı Tuvalet Bide-Uzatılmış Tek Parça Akıllı Tuvalet Akıllı Bide Klozet Önceden Bide Ve Yumuşak Kapanış Koltuk(Beyaz,26.8x15.

₺ 156.30

Malların miktarı
check Stokta

DESIGN MODERN TASARIM TEK PARÇA TUVALET : Modern tasarım banyonuz için mükemmel şekilde uygun, farklı stillere, Çağdaş ve tek parça tasarıma sahip temiz, şık görünüm ve iltifat. ✔ OLDUKÇA GÜÇLÜ SİFON SİFONLU BANYO TUVALETİ : Tek parça tuvalet, süper sessiz ve güçlü bir yıkama sağlayan yıkama sistemi ile tamamen sırlıdır-tıkanma yok, sızıntı yok ve sorun yok. ✔ KONFOR YÜKSEKLİĞİ VE YUMUŞAK KAPANMA KOLTUĞU : Çoğu yetişkin için oturmayı ve ayakta durmayı kolaylaştıran sandalye yüksekliğinde oturma.Yumuşak Kapanan Koltuk yumuşak ve sessiz bir şekilde kapanır. ✔ KOLAY TEMİZLENİR : Etekli gizli tuzak yolu şık bir görünüm yaratır ve temizliği kolaylaştırır.Diğer tuvaletlerle karşılaştırıldığında, köşeleri ve olukları yoktur, temizlenmesi çok kolaydır. PACKAGE HEPSİ BİR ARADA PAKET : İçerir Paket içeriği : 1 x Tuvalet,1 x Uzaktan kumanda.Boyutu : 26. 8x15. 75x22 inç | Renk : Beyaz.

Alıcılar da..